ЧІРКОВА ОЛЕКСАНДРА
Тренер в дитячому напрямку Київського Гештальт Університету;
клінічний психолог, магістр психології, сертифікований гештальт-терапевт, дитячий психолог;
співавтор і тренер спеціалізації «Психологічна робота з сім'єю і дитиною в гуманістичному підході», співавтор і ведуча спеціалізації «Методи арт-терапії в роботі з дітьми та дорослими в гуманістичному підході»,
автор і тренер програми «Психологічний спецкурс для неслухняних батьків», співавтор курсів для батьків і психолог «Сексуальний розвиток підлітків»;
автор і ведучий тренер яхтинг-інтенсиву для жінок «Лікування пригодою»;
співавтор коміксу "Я тобі НЕ Кицька: маленька книжка для дівчат про Власні кордони".


ДОСВІД РОБОТИ
Тренерська практика - 17 років, ведення навчальних проектів - 13 років, консультування та психотерапевтична практика - 13 років.

ОСВІТА
Київський Гештальт Університет, III ступінь
Київський Гештальт Університет, Школа сексотерапия в Гештальт-підході (ESOG, Paris), програма "Сексуальність в гештальттерапии", вед. Бріджит Мартель і Жан-Франсуа Герве.
ОГПУ, магістерська дисертація «Формування творчої позиції підлітка засобами інтерактивної
Київський Гештальт Університет
Психологічне консультування та психотерапевтична робота з дітьми та підлітками
Московський Центр феноменологічний Досліджень, «Теорія і практика гештальт-терапії», сертифікований гештальт-терапевт / гештальт-консультант
Відкритий тренерський Університет Марка Кукушкіна, навчальна програма для тренерів
Московський Психолого-Соціальний Інститут,
клінічний психолог
Чіркова Олександра про себе
Я люблю працювати - в приватному консультуванні. Я вірю, що життя кожної людини має глибокий сенс, що це життя з самим собою і з близькими може бути щасливою, наповненою, цікавою.
Я спираюся на те, що біль і рани, отримані в відносинах виліковуються саме в стосунках. є періоди життя, коли нам дуже потрібні такі відносини і підтримка. І людська, і професійна. Ось шукати і знаходити ту саму дорогу, яка приведе до внутрішнього прийняття себе, спокою і почуттю задоволеності своїм життям, часом складно, і мені подобається шукати її разом.
Я люблю викладати і передавати знання. Мені в житті дуже пощастило з вчителями і я з радістю зберігаю тепло і мудрість, якими вони зі мною поділилися. Мені подобається, коли щось незрозуміле, важке і складне стає зрозумілим цікавим, життєвим і освоєним.
У вільний час я люблю гуляти по місту з друзями, читати, дивитися кіно, вчитися, подорожувати, сміятися і обніматися з близькими, куштуати нову їжу, робити щось своїми руками і насолоджуватися життям.
КОНТАКТИ HUMANITY
E-mail: shcp.kgu@gmail.com
Вайбер,Телеграм: +38 067 419 13 39
Соцмережі: Facebook | Instagram

м. Київ, вул. Костянтинівська 46/52, оф2
Copyright @2020 Школа дитячої гуманістичної психології HUMANITY.
Всі права захищені.